SKYWIN


Tarix 23.04.2023:

1ci yer - Yusif Səfərov ( SKYPARK-a Limitsiz giriş)

2ci yer - Hakan Rzayev SKYPARK-a 3 ədəd-1 saatlıq giriş)

3cü yer - Rianna Kazımova (SKYPARK-a 2 ədəd-1 saatlıq giriş)

4cü yer - Murad Babayev (SKYPARK-a 1ədəd-1 saatlıq giriş)

5ci yer - Nərgiz Mahmudzadə (SKYPARK çanta)

6cı yer - Hacer Abdullayeva ( SKYPARK su qabı)

7ci yer - Mələk Qurbanlı (SKYPARK qolbaq)

Tarix 08.04.2023:

1ci yer - Xədicə İsmayılzadə( SKYPARK-a Limitsiz giriş)

2ci yer - Aytən Hüseynova SKYPARK-a 3 ədəd-1 saatlıq giriş)

3cü yer - Nazlı Osmanlı (SKYPARK-a 2 ədəd-1 saatlıq giriş)

4cü yer - Miray Əhmədova (SKYPARK-a 1ədəd-1 saatlıq giriş)

5ci yer - Musab Qasımov (SKYPARK çanta)

6cı yer - Rufan Rəhimli ( SKYPARK su qabı)

7ci yer - Atilla Məmmədov (SKYPARK qolbaq)

Tarix 26.03.2023:

1ci yer - Alidə Həsənova( SKYPARK-a Limitsiz giriş)

2ci yer - Nuray Balakişiyeva ( SKYPARK-a 3 ədəd-1 saatlıq giriş)

3cü yer - Əzizə Əhmədova (SKYPARK-a 2 ədəd-1 saatlıq giriş)

4cü yer - Gülzər Cəfərli (SKYPARK-a 1ədəd-1 saatlıq giriş)

5ci yer - Banu Süleymanova (SKYPARK çanta)

6cı yer - Banu Quluzadə ( SKYPARK su qabı)

7ci yer - Fatma Quluzadə (SKYPARK qolbaq)

Tarix 19.03.2023:

1ci yer - Nərgiz Səttarlı ( SKYPARK-a 3 ədəd-1 saatlıq giriş)

2ci yer - Sofiya Ahlimanova (SKYPARK-a 2 ədəd-1 saatlıq giriş)

3cü yer - Sevda Qasımova (SKYPARK-a 1ədəd-1 saatlıq giriş)

4cü yer- Mövlud Musazadə (SKYSTRIKE-25 atış)

5ci yer - Ümid Abdullayev (SKYPARK çanta)

6cı yer - Rauf İskəndərli ( SKYPARK su qabı)

7ci yer - Araz Yusifzadə (SKYPARK qolbaq)

Tarix 12.03.2023:

1ci yer - Yaqub Eyyubov ( SKYPARK-a 3 ədəd-1 saatlıq giriş)

2ci yer - Əkrəm Həmzəli (SKYPARK-a 2 ədəd-1 saatlıq giriş)

3cü yer - Tamerlan Mirzoyev (SKYPARK-a 1ədəd-1 saatlıq giriş)

4cü yer- Aziza Həsənli (SKYSTRIKE-25 atış)

5ci yer - Surəyya Səfərova(SKYPARK çanta)

6cı yer - Zəhra Məmmədtağıyeva ( SKYPARK su qabı)

7ci yer - Ömər İdrisov (SKYPARK qolbaq)

Tarix 05.03.2023:

1ci yer - Cavid Əliyev ( SKYPARK-a 3 ədəd-1 saatlıq giriş)

2ci yer - İlqar Əliyev (SKYPARK-a 2 ədəd-1 saatlıq giriş)

3cü yer - Cavidan Əliyev (SKYPARK-a 1ədəd-1 saatlıq giriş)

4cü yer- Amir Ələkbərov (SKYSTRIKE-25 atış)

5ci yer - Müslim Əliyev (SKYPARK çanta)

6cı yer - Cahid Şeydayev (SKYPARK su qabı)

7ci yer - İlayda Duğan (SKYPARK qolbaq)


Tarix 19.02.2023:

1ci yer - Selin Sadıgzadə (SKYPARK-a 3 ədəd-1 saatlıq giriş)

2ci yer - Onur Əlizadə (SKYPARK-a 2 ədəd-1 saatlıq giriş)

3cü yer - Xanım Niftaliyeva (SKYPARK-a 1ədəd-1 saatlıq giriş)

4cü yer - Ayan Seyidli (SKYSTRIKE-25 atış)

5ci yer - Rinat İlyas (SKYPARK çanta)

6cı yer - Nurlan Ələkbərov (SKYPARK su qabı)

7ci yer - Çingiz Sultanov (SKYPARK qolbaq)


TARIX 11.02.2023:

1ci yer - Nərgiz Ələkbərova (SKYPARK-a 3 ədəd-1 saatlıq giriş)

2ci yer - Məryəm Vəliyeva (SKYPARK-a 2 ədəd-1 saatlıq giriş)

3cü yer - Kiril Drojilkin (SKYPARK-a 1ədəd-1 saatlıq giriş)

4cü yer - Yusif Nuriyev (SKYSTRIKE-25 atış)

5ci yer - Zamir Mumbiyev (SKYPARK çanta)

6cı yer - Məryəm Vəliyeva (SKYPARK su qabı)

7ci yer - Cavad Mexdi (SKYPARK qolbaq)